Korepetycje dla przemysłu

Więcej niż konsultacje, szybciej niż szkolenie
Scott Graham on Unsplash

Korepetycje dla przemysłu to innowacyjna usługa na kryzysowe czasy lub ekspresowe zlecenia. Połączenie konsultacji, wdrożenia, modyfikacji istniejącego sytemu z spersonalizowanym szkoleniem.

Dla kogo?

Jeżeli z jakiś powodów nie możesz teraz posłać pracownika na pełne szkolenie (pakiet kilku szkoleń), a potrzebujesz go wyszkolić aby był w stanie wprowadzić modyfikacje w działającym systemie – to ta usługa jest dla Ciebie.

Jeżeli Twój pracownik jest samoukiem, który sprawnie posługuje się środowiskiem TIA Portal lub klasyczny Step 7, jednak pewne braki wiedzy zaczynają go ograniczać. Zdecydowaliście się usystematyzować jego dotychczasową wiedze i ukierunkować rozwój w konkretną stronę.

Potrzebujesz zmodyfikować działający program lub wprowadzić swoich pracowników z utrzymania ruchu w oprogramowanie nowej maszyny w taki kompleksowy sposób aby byli w stanie w przyszłości samodzielnie je rozwijać.

Twoi pracownicy przeszli kompleksowe szkolenie kilka lat temu i nie czują się zbyt pewnie z tego zakresu, dlatego teraz potrzebują tylko spersonalizowanej powtórki.

Moje korepetycje różnią się tym od standardowych konsultacji, że oprócz rozwiązania konkretnego problemu technicznego, poświęcamy czas na rozumieniu zagadnienia i rozwinięciu wiedzy kursanta w konkretnym kierunku. Dzięki temu nie firma inwestuje czas i pieniądze w przyszłościowy rozwój, a nie wyłącznie gasi aktualne pożary.

Jeśli przyjąć, że konsultacje można przyrównać do otrzymania ryby (odpowiedzi), to korepetycje przypominają kurs posługiwania się wędką.


Korepetycje to nie skrócone szkolenie

Podczas spotkania szkolę maksymalnie dwóch kursantów jednocześnie (to są korepetycje) bo tylko w ten sposób będę mógł zagwarantować, że dana osoba wystarczająco dobrze zrozumiała dane zagadnienie.

Jeżeli chcesz zdobyć kompleksową wiedzę od podstaw oraz na spokojnie opanować posługiwanie się danym sprzętem, a do tego zapłacić za to wszystko rozsądne pieniądze to zapraszam się na jedno z listy moich szkoleń.

Jeśli masz konkretne wymagania (pochodzące w zakresu wielu różnych szkoleń i poziomów), samodzielnie lub na szkoleniu opanowałeś podstawy oraz potrzebujesz wykorzystać nowe umiejętności na wczoraj to korepetycje dla przemysłu są dla Ciebie.


Jak przebiega współpraca

  1. Podczas rozmowy telefonicznej ustalamy, czy jestem w stanie pomóc Twojej firmie, jeśli tak to dogadujemy (na ile to możliwe przez telefon) szczegóły problemu. Najważniejsze to używany sprzęt i wykorzystywane oprogramowanie.
  2. Przed przyjazdem do Twojej formy przygotowuję spersonalizowane materiały edukacyjne aby Twoi pracownicy w przyszłości byli w stanie samodzielnie rozwiązać dany problem.
  3. Spotykamy się w siedzibie firmy i analizujemy wspólnie w czym tkwi problem, a następnie zabezpieczamy program, który będziemy modyfikować (backup). Ważne aby maszyna, którą będziemy programować była wyłączona z użytku (tylko na takich będziemy pracować).
  4. Po rozwiązaniu problemu, na symulatorach (lub fizycznym sprzęcie) bazując na pobranym programie szczegółowo analizujemy istotne zagadnienia i wykonujemy ćwiczenia. W tym celu potrzebujecie własny komputer z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem.
  5. Na koniec, pod warunkiem, że udało się nam rozwiązać problem wystawiam fakturę VAT.

Gwarancja satysfakcji. Nie kupujesz kota w worku. Otrzymujesz fakturę wyłącznie po skutecznym rozwiązaniu problemu i pewności, że Twoi pracownicy poradzą sobie z tym problemem w przyszłości.


Cena

Koszt korepetycji, zależy przede wszystkim od liczby pełnych dni naszej współpracy. Przy jednodniowym spotkaniu polegającym na rozwiązaniu problemu i przeszkoleniu przynajmniej dwóch pracowników cena wynosi od 1000 do 1500 złotych netto (w zależności od liczby godzin kursu i czasu dojazdu). Przy większej liczbie dni i grup cena podlega negocjacji.

Zostaw swoją ocenę
Poprzedni Następny

W naszej ofercie także...


					Wdrożenia Dla firm

Wdrożenia

Dziś zdecyduj jak będzie wyglądać przyszłość Twojej firmy

Jeżeli potrzebują Państwo: napisanie lub modyfikację istniejącego programu na sterowniku PLC, przygotowanie lub rozbudowę systemu wizualizacji dla paneli HMI lub systemów SCADA, skomunikowanie nowych urządzeń w sieci Profinet lub Profibus, napisanie strony internetowej pod aplikację Web Serwer, rozbudowanie systemu o układ wizyjny i przeszukiwanie baz danych, dołożenie komunikacji poprzez sieć GSM, i wiele więcej, to […]


					Agencja reklamowa Dla firm

Agencja reklamowa

Jeśli nie masz mobilnej strony www to dla wielu nie istniejsz

Jeśli uważasz, że masz aż tak dobry produkt, że nie potrzebujesz go reklamować, to możesz mieć rację. Ale jeśli chcesz go sprzedać to bez strony internetowej daleko nie zajdziesz. Czy potrzebujesz stronę internetową ? W czasach gdy wszystko możesz znaleźć na Facebooku czy Instagramie, strona internetowa może wydawać się niepotrzebnym wydatkiem. Jednak na portalach internetowych […]


					Szkolenia Dla firm

Szkolenia

programowanie PLC i tworzenie wizualizacji HMI

Od 2014r. prowadzę liczne szkolenia z zakresu programowania sterowników PLC i systemów wizualizacji w największym w kraju Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT Systems. Szkolenia odbywają się w okazałej zabytkowej siedzibie EMT Systems lub w firmach klientów na terenie całego kraju. Od 2020 roku większość szkoleń przeprowadzana jest także zdalnie na moim autorskim symulatorze. Poniżej lista tygodniowych […]


					Korepetycje dla przemysłu Dla firm

Korepetycje dla przemysłu

Więcej niż konsultacje, szybciej niż szkolenie

Korepetycje dla przemysłu to innowacyjna usługa na kryzysowe czasy lub ekspresowe zlecenia. Połączenie konsultacji, wdrożenia, modyfikacji istniejącego sytemu z spersonalizowanym szkoleniem. Dla kogo? Jeżeli z jakiś powodów nie możesz teraz posłać pracownika na pełne szkolenie (pakiet kilku szkoleń), a potrzebujesz go wyszkolić aby był w stanie wprowadzić modyfikacje w działającym systemie – to ta usługa […]

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamknij