Agencja reklamowa

Jeśli nie masz mobilnej strony www to dla wielu nie istniejsz
Photo by Henry Ascroft on Unsplash

Jeśli uważasz, że masz aż tak dobry produkt, że nie potrzebujesz go reklamować, to możesz mieć rację. Ale jeśli chcesz go sprzedać to bez strony internetowej daleko nie zajdziesz.


Czy potrzebujesz stronę internetową ?

W czasach gdy wszystko możesz znaleźć na Facebooku czy Instagramie, strona internetowa może wydawać się niepotrzebnym wydatkiem. Jednak na portalach internetowych każdy kto uważa, że ma coś do przekazania światu może się promować za darmo. Czy chcesz aby Twój profil, kojarzony z Twoja firmą był na tym samym poziomie co grupy zwolenników płaskiej Ziemi czy fanów śmiesznych kotów?


Strona internetowa buduje wizerunek Twojej firmy

Dawniej stawiano okazałe gmachy firm, aby zaimponować klientom. Dziś cały świat funkcjonuje w wirtualnej przestrzeni. To tam poszukujemy usług i produktów, dokonujemy zakupów, komunikujemy się z firmami i spędzamy wolny czas.

Zastanów się jak często wyszukujesz restauracji, sklepów czy usług z których chcesz skorzystać na swoim smartfonie. Nie jesteś wyjątkiem. Twoim klienci też tak robią, może nawet częściej.


Strona internetowa to dowód, że poważnie myślisz o swoim biznesie.

Profil na portalach społecznościowych jest darmowy i to dlatego znajdziesz na nich każdego (także Kota w Butach i podobne fikcyjne postacie). Strona internetowa wiąże się z sporym nakładem czasu i wydatkiem finansowym co już spowoduje, że Twoja firma będzie wyglądać rzetelniej. Każdy oszust ma konto na FB, ale nie każdy zakłada własną stronę w internecie.


Możesz się wyróżnić

Jeśli wszystkie profile na portalach społecznościowych wyglądają tak samo, to w jaki sposób chcesz się wyróżnić i dać zapamiętać?

Jesteś właścicielem kawiarni lub restauracji to faktycznie musisz być dobrze widoczny w social mediach. W ten sposób utrzymujesz kontakt z swoimi stałymi klientami, bo tak wszyscy robią i to działa. Jeśli jednak chcesz zrobić coś więcej i się wyróżnić to do tego celu przyda Cię się mobilna strona internetowa. To tam możesz zamieścić ciekawostki o daniach, które przygotowujesz, o jakości swoich składników, może jakieś przepisy i ciekawe filmy. O atrakcyjnym, najlepiej interaktywnym menu nie wspominając.

Prowadzisz firmę produkcyjną lub specjalistyczne usługi? Gdzie jeśli nie na swojej stronie znajdziesz odpowiednie miejsce aby je szczegółowo wyróżnić i przekonać klienta do siebie.

(Photo by Morning Brew on Unsplash)


Strona internetowa to oszczędności w przyszłości!

Jeśli ktoś widzi wycenę strony internetowej na 3 czy 5 tys zł, to nie bardzo dostrzega w tym inwestycję, a jedynie wydatek. To nie jest mała kwota, jednak jeśli zastanowisz się ile do tej pory wydawałeś na reklamę w internecie, to szybko doliczysz się większych kwot. Jeśli strona internetowa jest zaprojektowana w przemyślany sposób bardzo szybko zacznie się zwracać, ponieważ w wynikach wyszukiwaniach Google będzie „reklamować” (pozycjonować) się sama.

Stronę internetową można dodatkowo rozpromować w sieci za mniejsze pieniądze niż profil na Facebooku lub Instagramie. Na portalach społecznościowych jest monopol, bo tylko jedna firma umożliwia zamieszczenie tam reklamy dzięki czemu winduje ich ceny. Reklama w całym internecie może kosztować Cię mniej niż tylko na FB.


Łatwiej znaleźć Twoją firmę

Dzięki stronie internetowej gdy ktoś wpisze poszukiwaną usługę (np. warsztat samochodowy) to Twoja strona wyświetli mu się na liście wyników i dodatkowo na Goolge Maps, dzięki czemu łatwiej Cię znajdzie. Jeśli Twoja konkurencja ma profile tylko na portalach branżowych to dzięki stronie internetowej i wsparciu (jeśli potrzebne) Google Ads (wcześniej AdWords) będziesz wyżej w wynikach wyszukiwania!

  • Agata Golec Salon Krawiecki "Madeline"
  • Randy Gołombek Właściciel Firmy HiCare
  • Iwona Czapla Centrum Mody Ślubnej "Ksymena"
Już po pierwszym miesiącu współpracy z firmą CALM Group obroty w moim saloniku zwiększyły się dwukrotnie!
Firma CALM Group to młody i profesjonalny zespół, z którym współpraca to sama przyjemność.
Profesjonalizm poprzeplatany z pasją daje tutaj bardzo owocne połączenie.

Agata Golec

Salon Krawiecki "Madeline"

Zobacz wszystkie


Podsumowując

Czy strona www ma sens

Jeżeli świadczysz usługi na najwyższym poziomie, lub sprzedajesz najlepsze produkty. Jeśli zainwestowałeś duże pieniądze w profesjonalny wygląd swojej siedziby / biura i dbasz o wizerunek swojej firmy. To niestety z przestarzałą stroną internetową nikt nie będzie miał okazji się o tym przekonać, bo nie zdecyduje się Ciebie odwiedzić lub co nawet gorsze, zwyczajnie nie znajdzie Cię w internecie.

Zostaw swoją ocenę
Poprzedni Następny

W naszej ofercie także...


					Agencja reklamowa Dla firm

Agencja reklamowa

Jeśli nie masz mobilnej strony www to dla wielu nie istniejsz

Jeśli uważasz, że masz aż tak dobry produkt, że nie potrzebujesz go reklamować, to możesz mieć rację. Ale jeśli chcesz go sprzedać to bez strony internetowej daleko nie zajdziesz. Czy potrzebujesz stronę internetową ? W czasach gdy wszystko możesz znaleźć na Facebooku czy Instagramie, strona internetowa może wydawać się niepotrzebnym wydatkiem. Jednak na portalach internetowych […]


					Wdrożenia Dla firm

Wdrożenia

Dziś zdecyduj jak będzie wyglądać przyszłość Twojej firmy

Jeżeli potrzebują Państwo: napisanie lub modyfikację istniejącego programu na sterowniku PLC, przygotowanie lub rozbudowę systemu wizualizacji dla paneli HMI lub systemów SCADA, skomunikowanie nowych urządzeń w sieci Profinet lub Profibus, napisanie strony internetowej pod aplikację Web Serwer, rozbudowanie systemu o układ wizyjny i przeszukiwanie baz danych, dołożenie komunikacji poprzez sieć GSM, i wiele więcej, to […]


					Szkolenia Dla firm

Szkolenia

programowanie PLC i tworzenie wizualizacji HMI

Od 2014r. prowadzę liczne szkolenia z zakresu programowania sterowników PLC i systemów wizualizacji w największym w kraju Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT Systems. Szkolenia odbywają się w okazałej zabytkowej siedzibie EMT Systems lub w firmach klientów na terenie całego kraju. Od 2020 roku większość szkoleń przeprowadzana jest także zdalnie na moim autorskim symulatorze. Poniżej lista tygodniowych […]


					Korepetycje dla przemysłu Dla firm

Korepetycje dla przemysłu

Więcej niż konsultacje, szybciej niż szkolenie

Korepetycje dla przemysłu to innowacyjna usługa na kryzysowe czasy lub ekspresowe zlecenia. Połączenie konsultacji, wdrożenia, modyfikacji istniejącego sytemu z spersonalizowanym szkoleniem. Dla kogo? Jeżeli z jakiś powodów nie możesz teraz posłać pracownika na pełne szkolenie (pakiet kilku szkoleń), a potrzebujesz go wyszkolić aby był w stanie wprowadzić modyfikacje w działającym systemie – to ta usługa […]

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamknij