Grzegorz Czekała

Grzegorz Czekała

szkoleniowiec, automatyk
pasjonat życia

Żyć z pasją,
Kreatywnie.

Nie pytaj czego świat potrzebuje. Pytaj co czyni Cię pełnym życia i rób to! Ponieważ tym czego świat potrzebuje są ludzie pełni życia!

To jest pozytywna strona dla Ludzi Pozytywnie Zakręconych lub tych którzy poszukują tej pozytywnej energii aby dołączyć do tego grona. Ta strona ma na celu odkrywać takich ludzi i skupiać ich wokół pozytywnych projektów. Przyłączysz się?

Znajdziesz tutaj informację na temat wszystkich autorskich projektów, które rozwijam lub do których przykładam pomocną dłoń. Poznasz moje przemyślenia na wszelakie tematy, poczytasz o podróżach ale również dowiesz się co robię zawodowo.

Za pomocą tej strony chcę również udowodnić, że edukacja nie musi być nudna. Nauka nie może być smutnym obowiązkiem ale ekscytującą podróżą ku odkrywaniu świata. Edukacja to nie zapełnianie wiadra, ale rozpalanie ognia wyobraźni.

Nadszedł Nasz czas! Wspólnie możemy zmienić wiele. Bo jak nie My, to kto?

0

przeszkolonych osób

0

przeprowadzonych
5 dniowych szkoleń

0

przeprowadzonych
warsztatów

0

napisanych 5 dniowych
szkoleń

Tym się zajmuję

Materiały
edukacyjne

Celem szkolenia nie może byc tylko przekazanie wiedzy, bo ona jest w Internecie. Moim osobistym celem jest przekazanie pewnego sposóbu myślenia i zrozumienia tematu. Nie uczę definicji, a sposoby radzenia sobie z problemami. Więcej

Dokumentacje
szkoleniowe

Podręczniki powinny być atrakcyjne i ciekawe jak powieści kryminalne. Powinny przekazywać wiedzę podzieloną na logiczne fragmenty, tak aby każdy kolejny, kursant potrafił dopasować do tego co już ZROZUMIAŁ. Dobry podręcznik inspiruje, pobudza ciekawość kolejnych rozdziałów i posiada praktyczne dodatki edukacyjne. Więcej

Wsparcie techniczne

Jeżeli masz jakiekolwiek problemu związane z sterownikami logicznymi SIMENSA, Mitsubishi lub oprogramowaniem WinCC skontaktuj się ze mną. Potrzebujesz rozbudować działający układ, zmodyfikować jego składowe lub wprowadzić nowoczesne rozwiązania technologiczne do aktualnie działających maszyn, właśnie odnalazłem właściwą osobę, która Ci w tym pomoże.

Konsultacje

Na zakładzie pojawiła się nowa maszyna i pojawiła się tym samy potrzeba przeszkolenia pracowników z jej obsługi ale nie jesteś zainteresowany pełnym szkoleniem? Uczestniczyłeś w przeszłości w szkoleniu z programowania sterowników PLC i potrzebujesz kogoś aby Ci przypomniał lub wyjaśnił pewne zagadnienia przed podjęciem nowej pracy? Masz inny problem? Skontaktuj się ze mną aby wspólnie go rozwiązać.

Wielkim celem edukacji jest nie wiedza,
lecz działanie

Herbert Spencer

Rekomendacje

Szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza, śmiało można zaliczyć do najlepszych z najlepszych. Sposób przekazania wiedzy, jej opracowania i implementacja, w już zdobyte doświadczenia kursanta, znajduje się na całkowicie nowym, zdecydowanie wyższym poziomie, aniżeli w porównaniu do konkurencji. Pan Grzegorz ponadto, wykazuje genialne i bardzo indywidualne podejście do każdego z uczestnikom, starając się elastycznie dopasować, trening do ich możliwości....

Artur Ostafin

Szkolenie, wszystkie materiały dydaktyczne, jak i sam prowadzący - pełen profesjonalizm. Prawdziwie skuteczne metody szkoleniowe, oparte na aktywnym uczestnictwie kursanta, nie tylko biernym śledzeniu pokazu slajdów, jak ma to miejsce na wielu różnych kursach. Cierpliwość, wiedza i podejście Pana Grzegorza to składniki naprawdę świetnego szkoleniowca, jakiego życzyłbym sobie i innym spotykać na drodze edukacji i rozwoju. Panu Grzegorzowi życzę wytrwałości i sukcesów w kolejnych \"SET-kach\" szkoleń!

Piotr Bizoń

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta, rzeczowość i cierpliwość to cechy charakteryzujące szkolenie prowadzone przez pana Grzegorza. Polecam. Z mojej strony dziękuję za poświęcony czas i życzę samych sukcesów osobistych jak i zawodowych.

Zbigniew Zwyrtek, ht&l fitting polska

Szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza są wszystkim tym czym NIE SĄ wykłady na wyższych uczelniach technicznych w Polsce. Ma się wrażenie że zostały stworzone pod każdą grupę osób z osobna. Wiedza jest przekazywana w niesamowicie prosty i skuteczny sposób przez osobę, która wie o czym mówi. Nie znajdziecie tutaj nudnej teorii przekazywanej w nieciekawy sposób. To wspaniałe praktyczne zajęcia gdzie wiedza teoretyczna stanowi idealne dopełnienie całości szkolenia. Polecam wszystkim a zwłaszcza tym wahającym się czy wziąć udział w szkoleniu Pana Grzegorza bo zapewniam że żałować nie będziecie :-)

Mateusz Grządka, Inżynier Informatyki Stosowanej

Szkolenia przeprowadzone na wysokim poziomie. Prowadzący jest w stanie dopasować się do indywidualnej dyspozycji kursanta i zaciekawić go danym tematem. Na zajęciach poruszane są różne zagadnienia które wzbudzają naszą ciekawość i zainteresowanie. Rzetelność w przekazywaniu wiedzy i obeznanie z tematem sprawiają, że wiedza jest przyswajana z łatwością i przyjemnością. Jako osoba związana głównie z przedmiotami elektrycznymi, dzięki prostemu przekazywaniu treści szybko zrozumiałem temat szkolenia i zainteresowałem się nową dziedziną jaką, w tym przypadku, jest programowanie.

Bartosz Kalarus

Kurs programowania sterowników Siemens S7-300 prowadzony przez Pana Grzegorza to duża dawka przydatnych informacji, profesjonalne podejście oraz przede wszystkim praktyczne ćwiczenia. Podczas szkolenia panuje miła atmosfera, która sprzyja zarówno intensywnej pracy jak i świetnej zabawie. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

Sebastian Lenert, SKN Zastosowania Metod Sztucznej Inteligencji

Ukończyłem wiele szkoleń technicznych, z których wiele się dowiedziałem i nauczyłem, ale poziom szkolenia Pana Grzegorza, sposób jego prowadzenia i niespotykany wręcz talent dydaktyczny sprawiają, że jest to absolutne TOP wszystkich kursów w jakich brałem udział. Mało kiedy ze szkolenia wyciągam 100% zakładanej wiedzy, a tutaj po raz pierwszy czuję, że nauczyłem się wszystkiego, co tylko Pan Grzegorz chciał przekazać kursantom, a do tego robił to na prawdę w \"prosty i profesjonalny\" sposób. Serdecznie polecam wszystkie szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza, a i sam mam nadzieję na kolejne spotkanie!

Krzysztof Lieber, Betafence Sp. z o.o.

Pan Grzegorz to nie tylko fachowiec, ale przede wszystkim szkoleniowiec z pasją . Szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza są prowadzone płynnie z dużym naciskiem na praktykę i zadawanie pytań przez uczestników szkolenia. Na szkoleniach prowadzonych przez Pana Grzegorza według mnie panuje atmosfera że szkolenie jest na prawdę dla Kursanta, a nie dla statystyki i pieniędzy.

Rafał Chodnicki, Dyżurny Automatyk

0

ukończone maratony
(bieg 42 km)

0

kilometrów
przejechanych autostopem

0

odwiedzonych
krajów

Twoja opinia

Jak się nazywasz? *

Nazwa firmy w której pracujesz

Jaki masz adres e-mail?