Rekomendacje

Nic bardziej nie motywuje do dalszej pracy niż zadowolony kursant

Rekomendacje

Piotr Sopalak

Polecam kursy z tym prowadzącym Pan Grzegorz ma bardzo dobre podejście do kursantów. Szkolenia organizowane są w bardzo dobrej atmosferze, potrafi zainteresować, przekazać wszystko co ma do przekazania w bardzo wyrazisty i przejrzysty sposób.

Grzegorz Kiełtyka, nauczyciel w ZSTiO Bytom

Miałem okazję uczestniczyć w kursie dotyczącym podstaw programowania sterowników PLC w oparciu o Siemens S7-300. Muszę powiedzieć, że kurs przygotowany bardzo dobrze. Znalazło się na nim wiele przykładów dotyczących programowania sterowników PLC oraz problemów z tym związanych. Tak prowadzony kurs to czysta przyjemność.

Szymon Pawlikowski

Odbycie szkolenia z zakresu programowania sterowników PLC z Panem Grzegorzem to była przyjemność. Godny polecenia prowadzący, który w ciekawy sposób przekazuje wiedzę, a co ważniejsze motywuje do samodzielnego działania. Bardzo chętny do pomocy i cierpliwy do swoich kursantów. Szczerze polecam i trzymam kciuki za realizację swoich pasji i marzeń!

Artur Ostafin

Szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza, śmiało można zaliczyć do najlepszych z najlepszych. Sposób przekazania wiedzy, jej opracowania i implementacja, w już zdobyte doświadczenia kursanta, znajduje się na całkowicie nowym, zdecydowanie wyższym poziomie, aniżeli w porównaniu do konkurencji. Pan Grzegorz ponadto, wykazuje genialne i bardzo indywidualne podejście do każdego z uczestnikom, starając się elastycznie dopasować, trening do ich możliwości....

Artur Ostafin

Szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza, śmiało można zaliczyć do najlepszych z najlepszych. Sposób przekazania wiedzy, jej opracowania i implementacja, w już zdobyte doświadczenia kursanta, znajduje się na całkowicie nowym, zdecydowanie wyższym poziomie, aniżeli w porównaniu do konkurencji. Pan Grzegorz ponadto, wykazuje genialne i bardzo indywidualne podejście do każdego z uczestnikom, starając się elastycznie dopasować, trening do ich możliwości. Jestem niezmiernie zaszczycony i wdzieczny, możliwością poznania tak wyjątkowej osobowości, o tak rozległej wiedzy technicznej, jak również o bardzo szerokim kącie patrzenia na otaczającą rzeczywistość. Życzę samych sukcesów, dalszego rozwijania projektów i nowych coraz śmielszych wyzwań.

Piotr Bizoń

Szkolenie, wszystkie materiały dydaktyczne, jak i sam prowadzący - pełen profesjonalizm. Prawdziwie skuteczne metody szkoleniowe, oparte na aktywnym uczestnictwie kursanta, nie tylko biernym śledzeniu pokazu slajdów, jak ma to miejsce na wielu różnych kursach. Cierpliwość, wiedza i podejście Pana Grzegorza to składniki naprawdę świetnego szkoleniowca, jakiego życzyłbym sobie i innym spotykać na drodze edukacji i rozwoju. Panu Grzegorzowi życzę wytrwałości i sukcesów w kolejnych \"SET-kach\" szkoleń!

Michał Górnik

Szkolenie z programowania sterowników PLC przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem. Duży zasób fachowej wiedzy prowadzącego oraz ćwiczenia rozwijające kreatywne myślenie techniczne, indywidualne podejście do kursantów. Serdecznie polecam

Tomasz Grzywacz, Werner Kenkel Bochnia

Bardzo dobre szkolenie wymagające dużej uwagi ze strony słuchacza.

Piotr Pawlowski, JBB Bałdyga

Przeprowadzane szkolenia są bardzo pouczające oraz interesujące.

Andrzej Lewandowskie, COLIAN FACTORY

Podczas szkolenia programowania sterowników siemens S7-300 u pan Grzegorz panuje przyjazna atmosfera. Informacje są przekazywane w sposób łatwy do przyswajalny a  praktyczne ćwiczenia mają na celu nauczenie rozwiązywania samodzielnie problemów.

Mazgaj Dariusz, elektronik w Arcelor Mittal

Szkolenie przeprowadzony w sposób który pozwala zrozumieć materiał oraz rozwiązać zadania zawarte w szkoleniu. W wypadku problemów  sposób pomocy  pomógł  rozwiązać  i zrozumieć

Sławomir Badecki

Uczestniczyłem w szkoleniu podstawowym z programowania sterowników PLC. Materiał został zrealizowany zgodnie z założeniami kursu. Świetny kurs na początek nauki PLC.

Zbigniew Zwyrtek, ht&l fitting polska

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta, rzeczowość i cierpliwość to cechy charakteryzujące szkolenie prowadzone przez pana Grzegorza. Polecam. Z mojej strony dziękuję za poświęcony czas i życzę samych sukcesów osobistych jak i zawodowych.

Adam Sosna E-Mail:

Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny.  Bardzo bogata wiedza, doskonale przygotowane slajdy. Dużo przykładów praktycznych. Polecam

Daniel Szczęsny

Szkolenie przeprowadzone w sposób zrozumiały, przejrzysty co najważniejsze prosty! Szkolenie typowo od strony praktycznej, minimalna ilość teorii potrzebnej do zrozumienia danego zagadnienia. Godne polecenia

Mateusz Wachna

Profesjonalne szkolenie z siemens s7-300 oraz WinCC, fachowo przekazywana wiedza

Piotr Pawłowski, Automatyk

Wspaniale wytłumaczone informacje na temat sterowników S7-1200. Bogata wiedza na temat Automatyki.

Łukasz Sokół

Szkolenie z Siemens S7-300/400 na bardzo wysokim poziomie, brak żadnych zastrzeżeń. Serdecznie pozdrawiam

Patryk Szukała, Automatyk

Szkolenie zostało przeprowadzone w miłej atmosferze, a sposób w jaki Grzegorz przekazuje informacje jest wyjątkowy, co powoduje bardzo szybkie przyswajanie wiedzy. Materiały szkoleniowe napisane w bardzo przemyślany i intuicyjny sposób, zawierające wszystko co potrzebne do rozpoczęcia przygody z programowaniem PLC. Podczas szkolenia ewidentnie widać talent dydaktyczny, co jest atutem prowadzącego. Polecam i pozdrawiam!

Mateusz Grządka, Inżynier Informatyki Stosowanej

Szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza są wszystkim tym czym NIE SĄ wykłady na wyższych uczelniach technicznych w Polsce. Ma się wrażenie że zostały stworzone pod każdą grupę osób z osobna. Wiedza jest przekazywana w niesamowicie prosty i skuteczny sposób przez osobę, która wie o czym mówi. Nie znajdziecie tutaj nudnej teorii przekazywanej w nieciekawy sposób. To wspaniałe praktyczne zajęcia gdzie wiedza teoretyczna stanowi idealne dopełnienie całości szkolenia. Polecam wszystkim a zwłaszcza tym wahającym się czy wziąć udział w szkoleniu Pana Grzegorza bo zapewniam że żałować nie będziecie :-)

Bartosz Kalarus

Szkolenia przeprowadzone na wysokim poziomie. Prowadzący jest w stanie dopasować się do indywidualnej dyspozycji kursanta i zaciekawić go danym tematem. Na zajęciach poruszane są różne zagadnienia które wzbudzają naszą ciekawość i zainteresowanie. Rzetelność w przekazywaniu wiedzy i obeznanie z tematem sprawiają, że wiedza jest przyswajana z łatwością i przyjemnością. Jako osoba związana głównie z przedmiotami elektrycznymi, dzięki prostemu przekazywaniu treści szybko zrozumiałem temat szkolenia i zainteresowałem się nową dziedziną jaką, w tym przypadku, jest programowanie.

Sebastian Lenert, SKN Zastosowania Metod Sztucznej Inteligencji

Kurs programowania sterowników Siemens S7-300 prowadzony przez Pana Grzegorza to duża dawka przydatnych informacji, profesjonalne podejście oraz przede wszystkim praktyczne ćwiczenia. Podczas szkolenia panuje miła atmosfera, która sprzyja zarówno intensywnej pracy jak i świetnej zabawie. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

Krzysztof Lieber, Betafence Sp. z o.o.

Ukończyłem wiele szkoleń technicznych, z których wiele się dowiedziałem i nauczyłem, ale poziom szkolenia Pana Grzegorza, sposób jego prowadzenia i niespotykany wręcz talent dydaktyczny sprawiają, że jest to absolutne TOP wszystkich kursów w jakich brałem udział. Mało kiedy ze szkolenia wyciągam 100% zakładanej wiedzy, a tutaj po raz pierwszy czuję, że nauczyłem się wszystkiego, co tylko Pan Grzegorz chciał przekazać kursantom, a do tego robił to na prawdę w \"prosty i profesjonalny\" sposób. Serdecznie polecam wszystkie szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza, a i sam mam nadzieję na kolejne spotkanie!

Rafał Chodnicki, Dyżurny Automatyk

Pan Grzegorz to nie tylko fachowiec, ale przede wszystkim szkoleniowiec z pasją . Szkolenia prowadzone przez Pana Grzegorza są prowadzone płynnie z dużym naciskiem na praktykę i zadawanie pytań przez uczestników szkolenia. Na szkoleniach prowadzonych przez Pana Grzegorza według mnie panuje atmosfera że szkolenie jest na prawdę dla Kursanta, a nie dla statystyki i pieniędzy.

Michał Kobiałka, Specjalista

Szkolenie z programowania sterowników Siemens 300/400. Polecam bardzo, przyjemna atmosfera, ciekawe ćwiczenia, bardzo dobre objaśnienia.

Andrzej Zych

Dziękuję i polecam wszystkim kursy u tego prowadzącego. Szkolenie prowadzone profesjonalnie, merytorycznie, w przyjaznej atmosferze i z indywidualnym podejściem do kursanta.

Martyna Królicka

Szkolenie prowadzone przez Grzegorza z programowania sterowników Simatic s7 300 wraz z wizualizacja procesów w WinCC mogę zdecydowanie zaliczyć do jednego z bardziej przydatnych doświadczeń dydaktycznych jakie przyszło mi do tej pory zdobyć. Zajecia prowadzone sa w miłej atmosferze, tempo pracy jest odpowiednio dostosowane do grupy, a materiały szkoleniowe opracowane są na bardzo wysokim poziomie.

inż. Agnieszka Hyla, Dziennikarka

Grzegorz jest bardzo dobrym specjalistą, z kompleksowym podejściem do automatyki i przekazywania wiedzy. Polecam jego usługi zarówno w zakresie rozwiązywania problemów inżynierskich jak i szkoleń technicznych.

Twoja opinia

Jak się nazywasz? *

Nazwa firmy w której pracujesz

Jaki masz adres e-mail?