Materiały edukacyjne

Dziś dzielmy się wiedzą,
aby budować lepsze jutro

Fundamentem nauki jest zrozumienie podstaw

Wierzę, że dzieląc się swoją wiedza i doświadczeniem zmieniam ten świat na lepsze. Robiąc to za darmo znacząco przyśpieszam ten postęp. Dlatego na tej podstronie znajdziecie w pełni darmowe materiały edukacyjne przygotowane specjalnie w tym celu – aby podstawy wiedzy technicznej były dostępne dla każdego.

Materiały podzielone są na dwie kategorie:

Dla kursanta – dotyczące obsługi sterowników PLC. Uprzedzam, że nie znajdziecie tutaj pełnego szkolenia z tego zakresu, ale za to materiały uzupełniające dla osób, które uczestniczyły już w takim szkoleniu. Wiele prezentacji rozszerzających zagadnienia poruszane na szkoleniach, kolejne przykłady i praktyczne ściągi dla osób, które potrzebują swoją wiedzę rozszerzyć lub po prostu odświeżyć.

Dla studenta – to kategoria bardzo szeroka, zawierająca prezentacje i materiały drukowane dla wszystkich studentów uczelni technicznych. Chcę ułatwić studentom zrozumienie podstawo, na które zwykle nie ma zbyt wiele czasu na uczelni. Zależy mi aby każdy mógł rozwinąć skrzydła na politechnice nie zależnie od tego czy ukończył technikum czy liceum.

Jestem w pełni przekonany, że nie ma naprawdę trudnych zagadnień czy przedmiotów, których nie da się zrozumieć. W tym właśnie rola prowadzącego, aby przedstawić podstawy w jak najbardziej przejrzysty i rozumiały sposób. Ponieważ wszystko co złożone tak naprawdę składa się z podstaw. Na przykład, każdy skomplikowany program opiera się zawsze na prostych komendach, są one wielokrotnie powtarzane i łączone ale w dalszym ciągu są to proste podstawowe komendy.
Jeśli coś można w ogóle zrozumieć,
można to też zrozumiale wyłożyć.

Albert Einstein

Częstuj się ;)