Macedonia

autorski przewodnik po kraju

Macedonia

Macedonia - autorski przewodnik po kraju

 

Czytałeś kiedyś przewodnik z fabułą ? Czytałeś kiedyś książkę pisaną 4 lata o jednym wyjeździe ? W takim razie, teraz masz okazję.

Udostępniam Ci poniżej w formacie pdf książkę łączącą w sobie cechy pamiętnika (z mojej praktyki zawodowej na Politechnice w Skopie) przewodnika po kraju (poszerzonego o słowniczek, listę tradycyjnych potraw) i zbiór ciekawostek o kulturze, historii oraz tradycjach narodu.

 

Dla kogo jest to książka

  • Dla każdego kto chce odwiedzić ten niezwykły kraj,
  • Dla studenta, który zastanawia się jak może wyglądać staż zagraniczny,
  • i każdego głodnego wiedzy czytelnika, który chce umilić sobie czas wolny lekturą wypełnioną lekkimi ciekawostkami oraz nieprzewidywalnymi historiami.

 

Przewodnik został napisany z zamysłem wydrukowania i zabrania w podróż, dlatego nie zawiera on fotografii.  Wszystkie zdjęcia, które obrazują treści z książki zostały zamieszczone w postach na tej stronie w tagach "Macedonia" (można użyć selekcji postów na podstronie "Lifestyle i podróże"). Wprowadzenie do serii postów o Macedonii znajdziesz TUTAJ.

 

Na koniec chciałbym podziękować za korektę tekstów Natalia Graba i Asi Oleksa oraz Łukaszowi Kwiatkowskiemu za zaprojektowanie okładki. Bez Was nie mógłbym pokazać tej książki światu.

 

 

 

 

Komentarze

Podobało się?