LinaAdrena Gliwice

rozrywka dla aktywnych

LinaAdrena Gliwice

Adres: ul. Rekreacyjna 44-100 Gliwice

Telefon: +48 791 220 868

Strona internetowa: www

 

Dlaczego polecam?

Pierwszy "lokal" niegastronomiczny, który polecam na stronie (choć w jego skład też wchodzi restauracja) . Kategoria lokale powstała w celu polecania miejsc, które warto odwiedzić jeśli nie można udać się w dalekie podróże i to właśnie jest takie miejsce. Park linowy LinaAdrena to idealne miejsce nie tylko dla najmłodszych w którym można aktywnie spędzić czas ale też przygotować się do podróży w wysokie góry. 3 trasy, które przechodzimy z asekuracją mogą być dla młodszych podróżników idealnym treningiem przed wyprawą na łańcuchy w Tatry, Babią Górę (Akademicka Perć) jak i Alpy (na via ferraty).

 

Sami o sobie piszą

Park linowy „LinaAdrena” to pierwszy park linowy w Gliwicach. "LinaAdrena" to wyjątkowa konstrukcja, zamontowana na drzewach umożliwiająca doskonałą i bezpieczną zabawę dla całej rodziny. Każdy może spróbować swoich sił i sprawdzić swoje możliwości na rozmaitych przeszkodach typu: belki, liny, kładki, mosty, siatki i wiele innych, bez względu na stopień sprawności fizycznej. Osiągać wspaniałe prędkości na zjazdach tyrolskich a po wszystkim czuć dumę i satysfakcje z pokonanej trasy i swojego osiągnięcia.

Do Państwa dyspozycji jest ponad 500 m tras linowych! W 2016 r. powstała pierwsza trasa, by głodni wrażeń wspinacze mogli się cieszyć i korzystać z bezpiecznych atrakcji rozpiętych na linach. Na początku sezonu 2017 wybudowano nową trasę o wyższym stopniu trudności. Rok 2018 to kolejne zmiany i powstanie najdłuższej i najbardziej wymagającej trasy - Generała!

Nad bezpieczeństwem młodych i dużych wspinaczy, alpinistów czuwa wykwalifikowana i przeszkolona kadra. Przed rozpoczęciem wspinaczki udzielamy wyjątkowego szkolenia odnośnie bezpieczeństwa i korzystania ze sprzętu alpinistycznego oraz atrakcji. Całość trasy będzie stale monitorowana i nadzorowana, a jeśli ktoś o pomoc poprosi to zawsze ją otrzyma. Będzie również możliwość pokonywania trasy z najsprawniejszym instruktorem, który udzieli korzystnych rad i zasugeruje jak daną przeszkodę pokonać, by nie było za łatwo.

Sprawdź, przyjedź i przekonaj się jaka to świetna zabawa!

… bo w domu ludzie umierają.

Komentarze

Podobało się?