Katowice Bułkęs

Spory bułki kęs tylko w Bułkęs

Katowice Bułkęs

Bułkęs

Plebiscytowa 10 w bramie, Katowice (nieopodal Energy 2000)

Więcej informacji na FaceBooku

Zadzwoń 780 090 966

 

Sami o sobie piszą że:

Naszą specjalnością jest PULLED PORK, czyli długo pieczona wieprzowina, ale nie tylko! Zaskoczymy Was kanapką w wersji wege oraz innymi rodzajami mięsa (policzki wołowe/kaczka confit/szponder...), podawanymi w świeżo wypiekanych bułkach maślanych. A do tego prawdziwe maślane pancakes z dodatkami od cioci z Ameryki [...] oraz spora oferta barowa zaczynając od wyjątkowych owocowych drinków na prosecco, piw regionalnych, smoothie po najlepszą włoską kawę na rynku Illy. Oczywiście to nie wszystko…

 

Dlaczego ja ich polecam?

Bardzo lubię ten lokal z dwóch powodów:

- Po pierwsze, jest to naprawdę klimatyczne miejsce założone w zapomnianej bramie w samym centrum Katowic. Ładnie wyposażone, klimatyczny ogródek z pomysłem. Aż chce się tam przesiadywać.

- Po drugie i najważniejsze. Pyszne jedzenie. Bułkęsy są rewelacyjną alternatywą dla wszędobylskich burgerów. Jeśli masz ochotę zjeść jakiś fast food większość osób wybiera się na kebab (pomijając sieciówki oczywiście ale o nich na stronie nie zamierzam pisać), jeśli masz ochotę zjeść coś "wykwintniejszego" pomyślisz o burgerze i ... Tyle. A tutaj niespodzianka. Bardzo duże porcje, podawane z pomysłem i smacznymi dodatkami. Mięso aż rozpływa się w ustach. Specyficzna, smaczna bułka pasuje do wieprzowiny. W menu jest tyle pomysłów, że problem się zdecydować na jedną opcję.

 

Moja rada:

Warto przed odwiedzeniem lokalu sprawdzić czy przypadkiem na FB nie zamieścili jakieś promocji lub nowości. To właśnie tam informują, że ugotowali ramen, który naprawdę potrafią przygotować :)

 

 


Wprowadzenie do tej serii postów znajdziesz klikając TUTAJ.

Komentarze

Podobało się?