Cierpliwości i wytrwałości

bo niektóre projekty wymagają więcej czasu

Cierpliwości i wytrwałości

Z okazji Nowego Roku przygotowałem coś ekstra.

Niezależnie czy masz ambitne plany, realizujesz ambitny projekt czy chcesz osiągnąć coś "niemożliwego" w nowym roku możesz wybrać jedną spośród trzech przygotowanych tapet.

Ile razy już to słyszałeś:

  • Nie od razu Rzym zbudowano.
  • Na dobre trzeba poczekać.
  • Rzeczy niemożliwe robimy od razu, a na cuda trzeba chwilę zaczekać.

 

Żyjemy w czasach w, których wszystko dostajemy "na wczoraj". Właściwie natychmiast (no może oprócz zakupów z Aliexpres).

Oduczyliśmy się cierpliwie czekać. Chcemy wszystko na już. Klikamy w sklepie internetowym "Kup teraz" i za 24 (max 48h) mamy produkt w domu.

Tinder, 1 sekunda i już nowa znajomość. Instagram, 5 sekund i nowe polubienia. Siłownia i 5 dni bez efektu, więc po co się męczyć?

Często właśnie cierpliwość jest tym co odróżnia osoby |niezwykłe" od tych przeciętnych.

Jeśli potrafisz poczekać na nagrodę, efekty swoich treningów to jesteś w stanie zrobić wszystko.

 

Niemożliwe nie istnieje! Każdy cel to wyłącznie kwestia czasu.

 

Jeśli to co chcesz osiągnąć było by proste, wszyscy by już to zrobili wcześniej. Nie było by tak pociągające. Nie byłoby wyzwanie. Nie smakowało by aż tak dobrze. O to w tym chodzi.

 

"Pracuj ciężko, bądź cierpliwy i pamiętaj, ambitne projekty wymagają po prostu więcej czasu"

 

 

 

 

 


Chcesz w końcu zacząć działać? Umieść na pulpicie swojego komputera przynajmniej jedną z tapet i nie zapominaj o swoim celu.

Aby pobrać jedną (lub wszystkich) z powyższych tapet na swój komputer wystarczy kliknąć na nie myszką. Następnie powiększyć i po kliknięciu prawym przyciskiem myszki wybrać "ustaw jako tapetę". To wszystko :)

 

Fotografia pochodzi z strony unsplash.com

Jeśli nie wiesz o co chodzi z tymi tapetami to najprawdopodobniej nie przeczytałeś wprowadzenia do tej serii postów, które znajdziesz TUTAJ.

Komentarze

Podobało się?