17. Bądź wytrwały

i nigdy się nie poddawaj

17. Bądź wytrwały

Jedna z podstawowych zasad szczęśliwego życia głosi:

 

Bądź wytrwały

 

Nie mam na celu powtarzania wielu haseł motywacyjnych (powtórzę tylko jeszcze raz abyś był wytrwały :P ), bo te znajdziecie choćby tu: po angielsku  , po polsku w internecie jest ich cała masa.

Ale hasło: "Człowiek jest najszczęśliwszy podczas realizacji tego, co dla niego wartościowe." jest dla mnie esencją motywacji.

Jeśli robisz to co kochasz będziesz w stanie kontynuować to długo, nawet bez sukcesów po drodze. Bo w końcu dlaczego masz robić coś innego?

Doda podczas jednego z wywiadów powiedziała kiedyś ...( tak wiem, że dla wielu to średni autorytet), że charakter człowieka poznaje się po tym jak długo jest w stanie kontynuować to co robił gdy utraci już zapał.

Tego wszystkim, życzę w całym nowym roku (dlatego z małych liter) abyście wytrwali w postanowieniach noworocznych i pokazali jaki macie charakter :)

 

Więc teraz się uśmiechnij, wydrukuj sobie tą karteczkę i patrz w przyszłość trochę bardziej pozytywnym okiem.


Jeśli chcesz pracować nad poziomem swojego szczęścia wydrukuj sobie TEN oraz TEN2  arkusz i ustaw karteczki w widocznym miejscu. Jak to działa opisuję w wprowadzeniu.

Wprowadzenie do tej serii postów znajdziesz TUTAJ.

Tekst pochodzi z strony: http://dobrewiadomosci.net.pl/1070-21-nawykow-szczesliwych-ludzi/

Oprawa graficzna to moje arcydzieło ;)

Komentarze

  • itsallaboutthemovement

    Dobrze przeczytać tekst, którego autor nie narzeka, nie neguje, nie marudzi, za to motywuje i pokazuje, że można… chyba wszystko? 🙂 Miło czyta się rzeczy, które napawają optymizmem.

Podobało się?