Grzegorz Czekała

szkoleniowiec, automatyk
i pasjonat życia

 

Couchsurfing icon      LinkedIn icon       Instagram icon       Facebook icon

Prywatnie Zawodowo

Wierzę, żę

atrakcyjna, kreatywna edukacja jest lekarstwem na całe zło tego świata.

Dlatego w 2019r. wziąłem sprawy w swoje ręce i otwarłem fundację edukacyjną CALM edu, której głównym zadaniem jest zmiana podejścia do nauki.

Lubię

żyć pełnią życia, ludzi, góry, autostop, odkrywać nowe smaki i kultury, aktywności, adrenalinę, zdobywać nową wiedzę i się nią dzielić, tworzyć, działać …. Bliżej poznasz mnie odwiedzając mojego bloga.

 

Dawniej

Po studenckich doświadczeniach z własną redakcję gazetki uczelnianej, organizacją imprez, udzielania korepetycjami i krótkim okres pracy na etacie postawiłem na własną firmę. Na czwartym roku założyłem agencję reklamową CALM group i w niej zajmowałem się analityką internetową, pozycjonowanie SEO i AdWordsem (jako certyfikowany specjalista Google).

Aktualnie

CALM group wciąż się zmienia, a ja zajmuję się prowadzeniem szkoleń i pisaniem podręczników z zakresu automatyki przemysłowej SIEMENSA (PLC, WinCC),  programowaniem dla przemysłu, warsztatami dla dzieci, pisaniem książek przeróżnej treści, prowadzeniem bloga ….

Opracuj program tak długi i tak trudny, aby zawsze się wydawało, że chwalący cię ludzie mówią o czymś trywialnym w porównaniu z tym, co rzeczywiści chcesz zrobić [...] Wtedy będziesz mógł swobodnie pracować

Henry Ford
Ikona
Projekty

Jeśli jesteś zainteresowany jakąkolwiek formą współpracy ze mną to dobrze abyś mnie lepiej poznał i zdobył moje zaufanie.

Ikona
Podróże

Jeśli jesteś osobą która szuka motywacji aby ruszyć w świat, myślę że najdziesz ja tutaj,

Ikona
Edukacja

Jeśli jesteś na studiach to możesz tutaj znaleźć kilka praktycznych wskazówek jak najwięcej dobrego z tego pięknego okresu w życiu wynieść.

Zamknij